Dlaczego warto starać się o zwrot podatku z Holandii w Bełchatowie?

Jeśli przez okres rozliczeniowy płaciłeś więcej podatku, niż faktycznie było to konieczne, masz szansę na zwrot podatku w Holandii. To dodatkowe pieniądze, które możesz wykorzystać na inne cele.

W Holandii istnieją różne koszty, które można odliczyć od dochodu, co może zmniejszyć kwotę podatku do zapłacenia lub zwiększyć kwotę zwrotu. Przykłady to koszty dojazdu do pracy, koszty edukacji czy koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Zwrot podatku z Holandii w Bełchatowie – jakie są dostępne ulgi?

Holandia oferuje także różne ulgi podatkowe, takie jak ulga na dzieci, ulga na studia czy ulga na pożyczke na zakup nieruchomości. Te ulgi mogą zmniejszyć Twój obowiązek podatkowy lub zwiększyć kwotę do zwrotu.

Istnieją różne ulgi dla rodzin, takie jak ulga na dzieci (Inkomensafhankelijke combinatiekorting), ulga na utrzymanie dziecka (kindgebonden budget) oraz dodatek na dziecko (kinderopvangtoeslag).