Ile wynosi zwrot podatku z Holandii w Jeżowej?

Wysokość zwrotu podatku z Holandii zależy od indywidualnej sytuacji podatnika – jego dochodu, opłacanych składek na podatek dochodowy czy sytuacji życiowej. Duży wpływ mają także dostępne odliczenia i ulgi podatkowe – potrafią one znacznie zmniejszyć podstawę opodatkowania, dzięki czemu możemy liczyć na korzystniejsze rozliczenie.

Zwrot podatku z Holandii otrzymamy w sytuacji, gdy opłacone przez nas zaliczki na poczet podatku będą większe, niż powinny – dowiemy się tego po złożeniu rocznej deklaracji w urzędzie skarbowym.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Zwrot podatku z Holandii Jeżowe – jakie dokumenty będą potrzebne?

Jeżeli chcesz starać się o zwrot podatku z Holandii, potrzebny będzie zestaw odpowiednich dokumentów. Do najważniejszych należą:

  • Jaaropgave,
  • numer BSN,
  • potwierdzenie meldunku w Holandii
  • zaświadczenie o polskich dochodach,
  • numer aktualnego rachunku bankowego,
  • potwierdzenie okresu zatrudnienia w Holandii,
  • zaświadczenie o dochodach małżonka,
  • potwierdzenie meldunku w Holandii.