Jak uzyskać zwrot podatku z Niemiec w Nowym Sączu?

Wystarczy, że prześlesz do wybranego przez siebie biura rachunkowego w Nowym Sączu swoje dane osobowe oraz kartę podatkową (Lohnsteuerbescheinigung). Resztą zajmą się specjaliści, którzy zadbają o to, aby formularz został uzupełniony prawidłowo. Tak więc skorzystanie z usług biura podatkowego może znacznie przyspieszyć zwrot podatku z Niemiec.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Rozliczenie podatku z Niemiec i Holandii w Nowym Sączu

Warto również być świadomym tego, że dochody z zagranicy należy rozliczyć również w Polsce, jeżeli pozostajemy w dalszym ciągu polskim rezydentem podatkowym.

Pamiętaj, że warto załatwić wszystkie formalności w wyznaczonym terminie. W innym wypadku może zostać nałożona na Ciebie kara za nierozliczenie dochodów z zagranicy.