Zwrot podatku z Holandii w Kłomnicach – ile trzeba czekać?

Przyjmuje się, że oczekiwanie na zwrot podatku z Holandii wynosi najczęściej 3-4 miesiące, pomimo że Belastingdienst ma czas na rozpatrywanie takich zeznań aż 36 miesięcy.

Pieniędzy na koncie po takim czasie możemy spodziewać się oczywiście, jeżeli złożyliśmy wszystkie dokumenty w terminie i deklaracja nie zawiera błędów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że tak będzie, najlepiej skorzystać z usług biura rachunkowego, które jest gwarancją szybkiego i skutecznego rozliczenia. Dobrze ocenianą firmę w Kłomnicach znajdziesz w naszym rankingu!

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jaka jest cena rozliczenia podatku z Holandii w Kłomnicach?

Za rozliczenie z Holandii w Kłomnicach zapłacimy około 250 złotych – na koszty wpływ będzie miało jednak wiele czynników, takich jak wysokość zwrotu, ilość kart podatkowych czy wykorzystane ulgi i odliczenia. Wiele zmiennych sprawia, że biuro rachunkowe wycenia usługi indywidualnie dla klienta.