Kto musi rozliczyć podatek z Holandii w Dzierżoniowie?

Jeżeli dotyczy Cię zwrot podatku z Holandii wyższy niż 14 € lub dopłata większej niż 45 € to musisz złożyć deklarację w Belastingdienst.

Pamiętaj, że jeśli jesteś zameldowany w Dzierżoniowie, to najpierw musisz rozliczyć dochody z Holandii z polską skarbówką na formularzu PIT-36/ZG

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów – jakie dokumenty potrzebujesz?

W celu uzyskania zwrotu podatku z Holandii, doradcy pracujący w biurze rachunkowym będą potrzebować od Ciebie zestawu dokumentów. Do najważniejszych z nich należą:

  • karta podatkowa Jaaropgave,
  • Twój osobisty numer BSN,
  • potwierdzenie meldunku i zatrudnienia w Holandii,
  • zaświadczenie dochodach uzyskanych w Polsce,
  • numer konta bankowego,

W przypadku korzystania z ulg podatkowych lub rozliczenia wspólnego potrzebne będą także dokumenty partnera oraz dzieci.