Rozliczenie podatku z Belgii? Sprawdź nasz ranking!

Belgia to chętnie obierany kierunek przez Polaków poszukujących dobrze płatnej pracy. Warto mieć świadomość, że legalna praca na terenie tego kraju wiąże się z koniecznością złożenia rocznej deklaracji podatkowej.

Potrzebujesz pomocy z rozliczeniem belgijskiego podatku? Nie wiesz, jak wypełnić zeznanie? Zastanawiasz się, czy należy Ci się zwrot podatku z Belgii? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się koniecznie z naszym rankingiem biur rachunkowych i wybierz firmę, która pomoże rozliczyć się z belgijskim urzędem i odzyska należne Ci się pieniądze – zapraszamy.

1

Podatki Meritum

Ocena 4.9 na 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Ocena 5 na 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Ocena 4.8 na 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

O podatkach

Sprawdź najnowsze wpisy na blogu o podatkach zagranicznych.

Podatek w Belgii – rozlicz go w renomowanym biurze rachunkowym!

Rozliczenie podatku z Belgii, choć może wydawać się skomplikowane, w rzeczywistości nie jest takie trudne. Kwestia odpowiedniego podejścia, a także znalezienia zaufanego biura rachunkowego. Ale jak wybrać firmę spośród setek przedsiębiorstw?

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z naszego niezależnego rankingu. Znajdziesz w nim renomowane biura rozliczeń zagranicznych, które od lat specjalizują się m.in. z rozliczaniem się z Federale Overheidsdienst Financien (belgijski urząd skarbowy).

Na rozliczpodatek.pl możesz poznać opinie o danej firmie, co powinno ułatwić wybór idealnej placówki, spełniającej Twoje oczekiwania.

Zwrot podatku z Belgii prostszy, niż myślisz

Rozliczenie podatku w Belgii wiążę się z przygotowaniem odpowiedniego zestawu dokumentów, które są potwierdzeniem osiąganych dochodów na terenie tego kraju. Przygotowując zeznanie podatkowe, należy pamiętać również o terminach składania deklaracji – te z kolei zależne są od tego, czy jest się rezydentem belgijskim, czy też nie.

Rozliczanie podatku z Belgii może sprawiać kłopot w przypadku, gdy robimy to na własną rękę. Na szczęście na rynku nie brakuje biur rachunkowych, do których w każdej chwili możesz zwrócić się o pomoc. Współpraca z firmą specjalizującą się w rozliczeniach zagranicznych to tak naprawdę same korzyści. Po pierwsze nie musisz przejmować się poprawnością danych – doświadczeni konsultanci zadbają o to za Ciebie. Podobnie sprawa wygląda z terminem złożenia zeznania – współpracując z biurem, zyskujesz pewność, że deklaracja dotrze w ręce urzędnika na czas. Co więcej, pracownicy takiej firmy przejmą na siebie kontakt z urzędem skarbowym.

Zapoznaj się dokładnie z naszym rankingiem najlepszych biur rachunkowych na rynku i rozlicz podatek w Belgii lub w Polsce w wygodny i bezpieczny sposób. Zapraszamy!

Rozlicz Podatek – zwrot podatku z zagranicy.

Zwrot podatku z Niemiec ~ Zwrot podatku z Holandii ~ Zwrot podatku z Austrii ~ Zwrot podatku z Belgii ~ Zwrot podatku z Norwegii ~ Zwrot podatku z Anglii ~ Zwrot podatku z Czech