Jak policzyć zwrot podatku z Holandii we Włoszczowej?

Aby to zrobić, potrzebna będzie karta podatkowa Jaaropgave, którą otrzymasz na koniec roku podatkowego od swojego holenderskiego pracodawcy. Zawiera ona informacje takie jak wysokość zarobków, potrącone składki na podatek, ubezpieczenia oraz inne dane, które mają wpływ na wysokość zwrotu podatku z Holandii. Do obliczenia nadpłaty może być również potrzebne zaświadczenie o dochodach uzyskiwanych poza granicami tego kraju np. w Polsce.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile trzeba zapłacić za rozliczenie podatku z Holandii we Włoszczowej?

Przygotowanie deklaracji podatkowej do holenderskiego urzędu skarbowego, czyli Belastingdienst, nie jest darmowe. Jednak wypełnienie zeznania może być uciążliwe, zwłaszcza z powodu trudności językowych i częstych zmian przepisów. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się skorzystać z pomocy profesjonalnych firm zajmujących się rozliczeniami zagranicznymi. Średnio taka usługa oscyluje w granicach 150-200 zł – ostateczny koszt zależy jednak od cennika danej firmy oraz indywidualnej sytuacji podatnika.