Ile trzeba czekać na zwrot podatku z Holandii i Niemiec w Doruchowie?

Czas potrzebny na rozliczenie podatku z Holandii w Doruchowie może wahać się w zależności od momentu złożenia deklaracji i metody rozliczenia. Zwykle, korzystając z pomocy biur podatkowych, proces ten jest krótszy i trwa średnio od 3 do 4 miesięcy.

Jeśli chodzi o zwrot podatku z Niemiec, okres oczekiwania na zwrot pieniędzy często wynosi od 3 do 6 miesięcy. Szybka i prawidłowa komunikacja z niemieckim urzędem skarbowym, Finanzamt, może przyspieszyć ten proces. Kluczowe jest jednak przestrzeganie terminu składania deklaracji, który kończy się 31 lipca każdego roku.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jak najłatwiej rozliczyć podatek z Holandii i Niemiec w Doruchowie?

Najłatwiejszym sposobem na rozliczenie podatku z Holandii i Niemiec w Doruchowie jest skorzystanie z usług doświadczonego biura rachunkowego, które specjalizuje się w międzynarodowych rozliczeniach podatkowych.

Eksperci pomogą w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym rocznych zaświadczeń o dochodach (Jaaropgaaf dla Holandii i Lohnsteuerbescheinigung dla Niemiec) oraz odpowiednio wypełnią wymagane formularze podatkowe.