Kto musi rozliczyć podatek z Holandii i Niemiec w Lęborku?

Osoby, które pracowały za granicą i osiągnęły tam dochody, są najczęściej zobowiązane do rozliczenia tych dochodów w kraju, w którym pracowały, a także mogą być zobowiązane do ich zadeklarowania w swoim kraju zamieszkania.

Mieszkańcy Lęborka, powinny rozliczyć tamtejsze dochody zgodnie z lokalnymi przepisami podatkowymi, a następnie uwzględnić te informacje w deklaracji podatkowej w swoim kraju, jeśli jest to wymagane.

Warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego, aby prawidłowo wywiązać się z tych obowiązków i uzyskać wysoki zwrot podatku z Holandii czy Niemiec.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Co grozi za nierozliczenie się z podatku z Holandii i Niemiec w Lęborku?

Jeżeli pracowaliśmy za granicą, a nie złożymy deklaracji podatkowej możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności przez urząd skarbowy danego kraju (w Holandii jest to Belastingdienst, w Niemczech Finanzamt).

Jeśli zamierzasz uporać się z obowiązkami wobec urzędów skarbowych zarówno za granicą, jak i w Polsce, rozważ powierzenie przygotowania deklaracji podatkowej ekspertom. Aby ułatwić ten wybór, zerknij na nasz ranking najlepszych biur podatkowych i wyselekcjonuj firmę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.