Do kiedy należy się rozliczyć z zagranicznego podatku z zagranicy w Jędrzejowie?

W przypadku rozliczenia podatku z zagranicy, terminy składania dokumentów różnią się w zależności od kraju. Dla zwrotu podatku z Niemiec, Finanzamt przyjmuje deklaracje do 31 maja. W Holandii termin składania zależy od statusu meldunkowego – osoby zameldowane mają czas do 1 maja, a te niezameldowane do 1 lipca.

Jeśli chodzi o rozliczenie zagranicznych dochodów z polskim fiskusem, ostateczny termin upływa 30 kwietnia roku następującego po roku, w którym dochód został uzyskany. Deklarację należy złożyć na formularzu PIT-36/ZG.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile czeka się na zwrot podatku z Holandii i Niemiec w Jędrzejowie?

Czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii w Jędrzejowie zazwyczaj wynosi od 3 do 4 miesięcy, chociaż może to się różnić w zależności od konkretnego przypadku. W przypadku zwrotu podatku z Niemiec, okres ten może być nieco dłuższy, wahając się zwykle od 3 do 6 miesięcy. Ważne jest, aby pamiętać, że czasy te mogą ulec zmianie w zależności od skomplikowania sprawy oraz efektywności przetwarzania dokumentów przez odpowiednie urzędy skarbowe.

Skorzystanie z usług doświadczonego biura podatkowego może pomóc w przyspieszeniu procesu i zapewnić sprawniejszą obsługę.