Rozliczenie podatku z Holandii w Sędziszowie Małopolskim– kogo dotyczy?

W przypadku Holandii, sprawa jest prosta – jeżeli pracowałeś w tym kraju, to prawdopodobnie musisz złożyć roczną deklarację w urzędzie. Zostaniesz o tym poinformowany w specjalnym wezwaniu (Aangiftebrief). Dzięki licznym ulgom i odliczeniom można jednak uzyskać korzystny zwrot podatku z Holandii.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Zwrot podatku z Niemiec Sędziszów Małopolski – kto musi się rozliczyć?

W Niemczech rozliczenia podatkowego nie muszą składać wszystkie osoby uzyskujące dochody. Taki obowiązek dotyczy wyłącznie wybranych grup, do których należą między innymi pracownicy należący do III lub VI klasy podatkowej, osoby będące w związku małżeńskim czy uzyskujące dochody dodatkowe wyższe niż 410 euro. Jeżeli chcesz mieć pewność czy musisz rozliczyć się z Finazamt, zgłoś się do biura podatkowego.

Nawet jeżeli nie dotyczy Cię obowiązek rozliczenia, wciąż możesz złożyć deklarację i starać się o zwrot podatku z Niemiec.