Zwrot podatku z Niemiec i Holandii w Nowej Wsi Lęborskiej – jak uzyskać?

Korzystając z naszego rankingu poszukaj biura podatkowego w Nowej Wsi Lęborskiej, które specjalizuje się w międzynarodowych rozliczeniach podatkowych, szczególnie w zakresie podatków niemieckich i holenderskich.

Przygotuj odpowiednią dokumentację – przede wszystkim potrzebne będą zaświadczenia o zarobkach (Jaaropgave w Holandii, Lohnsteuerbescheinigung.w Niemczech), a także inne dokumenty związane z twoim zatrudnieniem lub działalnością gospodarczą za granicą. Następnie umów się na konsultację z doradcą podatkowym, aby omówić swoją sytuację.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jak może pomóc biuro rachunkowe w rozliczeniu podatku z Holandii i Niemiec w Nowej Wsi Lęborskiej?

Biuro podatkowe pomoże Ci w przygotowaniu i złożeniu wniosku o zwrot podatku do odpowiednich urzędów skarbowych w Niemczech i Holandii.

Proces zwrotu podatku z Holandii oraz Niemiec może zająć pewien czas, więc bądź przygotowany na oczekiwanie. Biuro podatkowe powinno być w stanie dostarczyć Ci orientacyjny harmonogram procesu. Dobrze jest wybrać biuro, które oferuje wsparcie również po złożeniu wniosku, na wypadek jakichkolwiek pytań ze strony urzędów skarbowych – najlepsze firmy znajdziesz w naszym rankingu!