Jak długo czeka się na zwrot podatku z Holandii i Niemiec w Rzeszowie?

Od czego zależy, jak długo czekać będziemy na zwrot podatku z Niemiec w Rzeszowie? Przede wszystkim od terminu, w jakim złożymy zeznanie oraz od poprawności wszystkich danych na formularzu. Średni czas oczekiwania wynosi zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy.

Jak sytuacja wygląda w przypadku rozliczania podatku z Holandii? Belastingdienst przesyła pieniądze w czasie od 3 do 12 miesięcy.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Rozliczenie zwrotu podatku z Holandii i Niemiec w Rzeszowie

Każda osoba pracująca poza Polską musi pamiętać również o rozliczeniu z naszą skarbówką. Dotyczy to każdego, kto w dalszym ciągu posiada status polskiego rezydenta podatkowego. Co grozi za nierozliczenie się z zagranicy? Urząd skarbowy może nałożyć dotkliwe kary finansowe, jeśli ukryjemy zagraniczne zarobki – służą one bowiem do ustalania stawki obowiązującej od rodzimych dochodów. Jeżeli chcesz prawidłowo załatwić wszystkie formalności ze skarbówką, zgłoś się do biura podatkowego!