3

Holandia.org

5
Rated 5 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

Opis biura

Biuro Borsuk to niekwestionowany lider na rynku usług finansowych kierowanych do polskiej emigracji.

Za uzyskaniem tak dobrych wyników stoją dwa fundamenty  firmy. Ludzie i technologia. Pracownicy holandia.org to szeroki zespół ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego krajów Wspólnoty, którzy by sprostać Państwa oczekiwaniom, cały czas się doskonalą. Uczestnicząc w szeregu szkoleń i konferencji odbywających się zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju, są oni zawsze na bieżąco ze stale zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego. Dzięki temu  klient może być pewien, że zostanie rozliczony w najlepszy możliwy sposób, uwzględniający wszelkie ulgi i zwroty z podatku, jakie mu przysługują.

Holandia.org specjalizuje się w rozliczeniach z Holandii, Niemiec i Austrii.

Drugim elementem świadczącym o najwyższej jakości naszych usług firmy jest wykorzystywany  system informatyczny. Pozwala on  na szybką i efektywną komunikację z urzędami skarbowymi w całej Europie. Dzięki niemu maksymalnie skraca czas oczekiwania na zwroty podatków i zasiłków, po to, aby  klient jak najszybciej otrzymał należne mu pieniądze.!

Opinie zadowolonych klientów

5
Rated 5 out of 5
5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%
Rated 5 out of 5
19 września, 2022

Bardzo dobra obsługa, profesjonalna a to się liczy. Polecam

Mirek
Rated 5 out of 5
6 kwietnia, 2022

Od wielu wielu lat rozliczam się przez biuro Borsuk. Pamiętam, że w roku 2006 chyba byli pierwsi, którzy oferowali usługi w Holandii

Klara

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice

Inne polecane biura

Dowiedz się więcej

WOEM