1

Podatki Meritum

4.7
Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Podatki Meritum to lider, jeśli chodzi o ofertę rozliczeń zagranicznych w Polsce. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w międzynarodowej obsłudze podatkowej biuro zapewnia nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo w odzyskiwaniu należnych środków finansowych. Szeroka sieć punktów na terenie całej Polski oraz zaawansowane rozwiązania online sprawiają, że oferta jest dostępna dla każdej osoby z naszego kraju. Poznaj bliżej firmę i powierz swoje sprawy podatkowe w rękach prawdziwych profesjonalistów.

Podatkimeritum rozlicza podatek z 3 państw:

Profesjonalna obsługa rozliczeń zagranicznych dla Polaków

Podatki Meritum stanowi synonim rzetelności i profesjonalizmu w dziedzinie międzynarodowych rozliczeń podatkowych. Zawdzięcza to wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy zgromadzonej przez szeroką kadrę specjalistów. Organizacja pracy została skonstruowana tak, aby niezależnie od szczytowych okresów obłożenia, każdy klient mógł liczyć na szybką i sprawną obsługę.

Indywidualne podejście do klienta, jego potrzeb i specyfiki przypadku, to fundament, na którym Podatki Meritum buduje swoją renomę. Wszystko to sprawia, że proces zwrotu podatku z zagranicy przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności.

Zwrot podatków z zagranicy – szybko, skutecznie, bezpiecznie z Podatkami Meritum

Biuro rozliczeń gwarantuje, że proces zwrotu podatków z zagranicy jest nie tylko szybki i skuteczny, ale także bezpieczny. Firma przykłada najwyższą wagę do bezpieczeństwa przechowywanych danych klientów, stosując najnowsze technologie ochrony informacji. Klient ma stały dostęp do obsługi – zarówno telefonicznej, jak i poprzez interaktywny czat na stronie internetowej, gdzie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania w każdej chwili. Potwierdzeniem skuteczności działania firmy są tysiące zadowolonych klientów, którzy dzięki profesjonalnej pomocy Podatków Meritum odzyskali należne im środki finansowe, często przekraczające ich oczekiwania co do wysokości zwrotu podatku z Holandii, Niemiec czy też Belgii.

Ponad 140 punktów na mapie Polski

Na przestrzeni lat firma wypracowała sobie silną pozycję na rynku usług podatkowych, dzięki czemu obecnie może poszczycić się obecnością w praktycznie każdym regionie Polski. Z ponad 140 punktami rozlokowanymi od zachodu po wschód, od północy po południe kraju, firma zapewnia łatwy dostęp do swoich usług dla mieszkańców wszystkich województw. Niezależnie od miejsca zamieszkania, klienci mają możliwość odwiedzenia pobliskiego oddziału biura Podatki Meritum, co jest wyrazem zaangażowania firmy w dostarczanie wygodnych i przystępnych rozwiązań podatkowych. Bogata sieć lokalizacji świadczy o stabilności i zaufaniu, jakim firma cieszy się wśród klientów, a także o jej determinacji, by być blisko nich i ich potrzeb.

Podatki Meritum – biura obecne nawet tam, gdzie…ich nie ma!

Podatki Meritum to przedsiębiorstwo, które doskonale rozumie współczesne potrzeby swoich klientów, zdając sobie sprawę, że nie dla każdego możliwe lub wygodne jest osobiste odwiedzenie biura. Dlatego też nawet w miejscach, gdzie fizyczna obecność biur Podatki Meritum nie jest możliwa, dostęp do usług pozostaje otwarty i dostępny dla wszystkich. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, aby oferować swoje usługi zdalnie, co oznacza, że klient nie musi opuszczać zacisza własnego domu, by móc skorzystać z profesjonalnego doradztwa podatkowego. Postęp technologiczny został w pełni wykorzystany do usprawnienia komunikacji – szybka korespondencja przez Internet, możliwość przesyłania dokumentów online oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji bezpośredniej, takich jak czat czy wideokonferencje, gwarantują komfort oraz efektywność obsługi. Firma Podatki Meritum stawia na dostępność i wygodę, umożliwiając rozliczenia podatkowe bez względu na lokalizację swoich klientów.

Biuro rozliczeń zagranicznych, które zyskało zaufanie urzędów skarbowych

Podatki Meritum to nie tylko lider wśród firm oferujących rozliczenia podatkowe za granicą, ale również partner godny zaufania w oczach międzynarodowych instytucji skarbowych. Współpraca z takimi urzędami jak Bundesministerium für Finanzen, Bundeszentralamt für Steuern czy Belastingdienst, a także zaangażowanie w relacje z Federalną Służbą Skarbową to najlepsze świadectwo rzetelności i profesjonalizmu oferowanych przez firmę usług. Ugruntowane relacje z tymi instytucjami pozwalają Podatki Meritum skutecznie nawigować po skomplikowanych przepisach podatkowych różnych jurysdykcji i efektywnie reprezentować interesy klientów. Taka współpraca jest najlepszym potwierdzeniem najwyższej klasy świadczonych usług i buduje solidny fundament dla zaufania, jakim klienci obdarzają biuro, wybierając je do rozliczenia swoich dochodów zagranicznych. Transparentność działań Podatki Meritum uznawanej przez urzędy skarbowe ekspertyzy oraz bezprecedensowe doświadczenie w międzynarodowych rozliczeniach sprawiają, że klienci mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich sprawy podatkowe są w najlepszych rękach.

Formularz zwrotu podatku – i wiesz, na czym stoisz!

Biuro rozliczeniowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując intuicyjny formularz zwrotu podatku dostępny bezpośrednio na stronie biura. Dzięki tej prostej i szybkiej procedurze każdy użytkownik może bez trudu wprowadzić wymagane dane i uzyskać szczegółową kalkulację podatkową, która wyjaśnia potencjalną kwotę do zwrotu. Proces ten nie tylko oszczędza czas, ale także pozwala na natychmiastowe uzyskanie kluczowych informacji, które są niezbędne do zaplanowania kolejnych kroków w procesie odzyskiwania podatku. Usługa ta gwarantuje pełną przejrzystość i pozwala klientom w łatwy sposób dowiedzieć się, jakie są ich możliwości zwrotu nadpłaconych podatków z Niemiec, Holandii czy Belgii. Korzystanie z formularza to pierwszy krok do uzyskania należnego zwrotu, realizowanego skutecznie i z uwagą na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Opinie zadowolonych klientów

4.7
Rated 4.7 out of 5
4.7 out of 5 stars (based on 46 reviews)
Excellent74%
Very good24%
Average2%
Poor0%
Terrible0%
Rated 4 out of 5
28 kwietnia, 2024

Miła atmosfera i szybka pomoc w rozliczeniach. Jestem bardzo zadowolona

Ewa
Rated 4 out of 5
27 kwietnia, 2024

Szybko odpowiedzieli na moje pytania i efektywnie załatwili zwrot podatku z Niemiec

Bartosz janik
Rated 5 out of 5
25 kwietnia, 2024
damian
Rated 3 out of 5
24 kwietnia, 2024

Miałem już do czynienia ze znacznie lepszymi firmami

x
Rated 5 out of 5
23 kwietnia, 2024

Miałam skomplikowaną sytuację podatkową w Holandii, ale 'Podatki Meritum’ świetnie się z tym uporali

Katarzyna Szymańska
Rated 4 out of 5
19 kwietnia, 2024

Ceny mogłyby być niższe, ale jakość usług rekompensuje koszty.

Michał
Rated 5 out of 5
17 kwietnia, 2024

Polecam to biuro. Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów odzyskałem podatek

Johny
Rated 4 out of 5
17 kwietnia, 2024

Porządna firma o dobrej znajomości tematu

Jarek
Rated 5 out of 5
16 kwietnia, 2024

Bardzo profesjonalna obsługa i pomocna doradztwo podatkowe. Polecam każdemu przedsiębiorcy.

Piotr Wiśniewski
Rated 4 out of 5
11 kwietnia, 2024
Edward
Rated 5 out of 5
9 kwietnia, 2024

Przez wiele lat rozliczania się z podatku w Holandii nie wiedziałem, że mogę skorzystać z korzystnej ulgi na dzieci. Dopiero panie z biura uświadomiły mi ile pieniędzy mogę odzyskać. Mają naprawdę dużą wiedzę o podatkach. polecam wszystkim

Patryk
Rated 5 out of 5
7 kwietnia, 2024

W końcu znalazłam firmę do rozliczeń z zagranicy, która w pełni mi odpowiada. Usługa wykonana szybko i bardzo sprawnie.
Do tego bardzo atrakcyjna cena!! Na pewno będę jeszcze korzystać.

Paula Nowak
Rated 4 out of 5
4 kwietnia, 2024

Wszystko sprawnie załatwione

Maciej
Rated 5 out of 5
2 kwietnia, 2024

Profesjonalne podejście i kompleksowa pomoc. Polecam

MarBud
Rated 5 out of 5
31 stycznia, 2024

super

Patryk
Rated 4 out of 5
14 stycznia, 2024

Liczyłam że bedzie szybciej, ale pomoc z językiem holenderskim na pewno na plus

Marta
Rated 5 out of 5
9 stycznia, 2024

Polecam

Jarek
Rated 5 out of 5
3 stycznia, 2024

Nieoceniona pomoc w rozliczeniu podatku z zagranicy. Pani wszystko wytłumaczyła i doradziła najlepsze rozwiązania. Polecam bardzo 🙂

Edyta44
Rated 5 out of 5
29 grudnia, 2023

Jako osoba pracująca za granicą, doceniam profesjonalizm Podatkimeritum w odzyskiwaniu podatków. Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.

Stefan
Rated 4 out of 5
28 grudnia, 2023

ok firma

Olek
Rated 4 out of 5
28 grudnia, 2023

Polecam każdemu Podatkimeritum. Ich podejście do klienta i skuteczność w działaniu są godne podziwu.

Alicja D
Rated 5 out of 5
22 grudnia, 2023

Polecam. Podatkimeritum zaoferowało mi pełne wsparcie na każdym etapie rozliczenia podatkowego. Niezwykle pomocni i profesjonalni

Majka
Rated 5 out of 5
21 grudnia, 2023

Cieszę się ze w końcu znalazłam taką firmę Wspaniała obsługa i wyjątkowa skuteczność

Dominika Strzelczyk
Rated 5 out of 5
18 grudnia, 2023

Pełen profesjonalizm i świetna obsługa klienta. Podatkimeritum to moim zdaniem najlepszy wybór do rozliczeń podatkowych

Ela
Rated 5 out of 5
16 grudnia, 2023

Wszystko szybko i bezproblemowo. Dzięki Podatkimeritum odzyskałem nadpłacone podatki z zagranicy. Polecam wszystkim

Podatnik
Rated 4 out of 5
12 grudnia, 2023

Jestem zadowolony z usług Podatkimeritum. Szybkość i skuteczność ich działań na bardzo przyzwoitym poziomie.

Paweł
Rated 5 out of 5
12 grudnia, 2023

Podatkimeritum to solidne i godne zaufania biuro rachunkowe. Ich pomoc w rozliczeniach podatkowych była dla mnie nieoceniona

Ewka
Rated 5 out of 5
8 grudnia, 2023

Polecam – super firma

Paulina
Rated 5 out of 5
7 grudnia, 2023

To niesamowite że tak łatwo i szybko odzyskałem nadpłacony podatek dzięki Podatkimeritum. Podejście do klienta naprawdę profesjonalne

Igor
Rated 5 out of 5
5 grudnia, 2023

Korzystałem z usług Podatkimeritum i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. sprawy załatwiane szybko i sprawnie, a obsługa klienta na najwyższym poziomie

Rafał
Rated 5 out of 5
15 maja, 2023

polecam

anna_k
Rated 5 out of 5
14 lutego, 2023

najlepsze biuro w Polsce od podatków niemieckich

gruby
Rated 5 out of 5
14 lutego, 2023

Dziękuje Pani Aleksandrze, bardzo miła, konkretna i szybka obsługa. Polecam usługi tej Firmy.
Darek

Darek
Rated 5 out of 5
14 lutego, 2023

Polecam meritum.

Gregor
Rated 5 out of 5
26 października, 2022

dziękuję Pani Anecie – wszystko załatwione jak należy

Kuba
Rated 5 out of 5
19 września, 2022

od 8 lat rozliczam z nimi podatki zawsze na czas i uczciwie polecam

JanekKo
Rated 5 out of 5
1 września, 2022

polecam meritum . najlepsza firma do rozliczenia podatku w polsce i w holandii

alan
Rated 5 out of 5
14 czerwca, 2022

firma ok

jozek_ka
Rated 5 out of 5
8 czerwca, 2022

Pani Sonia zajmowała się moją sprawą podatku niemieckiego. Miałem dużo problemów z pracodawcom jednak wszystko poszło po naszej myśli dziękuje

Krzysiek Kozera
Rated 5 out of 5
1 czerwca, 2022

najlepsi na rynku , rozliczałem podatek w euro tax i poziom usługi w podatkimeritum to niebo a ziemia. polecam każdemu

Juliusz
Rated 5 out of 5
18 maja, 2022

wszystko poszło gładko , dokumenty wysłałem w lutym a dzisiaj właśnie otrzymałem zwrot także polecam – to firma goda zaufania

Jack Daniel
Rated 5 out of 5
25 kwietnia, 2022

dzisiaj dostałem przelew! dzięki

Adames
Rated 5 out of 5
6 kwietnia, 2022

Najlepsi w swoim fachu!

Krzysiek
Rated 5 out of 5
6 kwietnia, 2022

Sprawnie załatwiłam rozliczenie z Holandii. Polecam

Ewa
Rated 5 out of 5
26 marca, 2022

Polecam, już 2 albo 3 rok rozliczam się z zarobków w Niemczech. Kontakt z klientem bardzo dobry . Rozliczenie szybkie. Ogólnie wszystko na plus 🙂

Monika
Rated 4 out of 5
26 marca, 2022

Miła i profesjonalna obsługa, wszystko zawsze przebiega sprawnie, a doradcy służą pomocą i chętnie wszystko wyjaśniają. Od kilku lat korzystamy z usług tej firmy i jesteśmy zadowoleni. Polecam!

Monika Wyka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz

Inne polecane biura

Dowiedz się więcej

WOEM