6

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Opis biura

Sama firma pisze o sobie na stronie internetowej:

 

6 powodów dla których warto  zaufać Tax-Pol

20 lat doświadczenia
Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku.

Obsługa Klienta
Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy. Można kontaktować się z nami telefonicznie, korespondencyjnie, drogą elektroniczną (e-mail) a także osobiście. Również jesteśmy dostępni na Skype i czacie.

Panel klienta
Dzięki naszemu unikalnemu Systemowi każdy zarejestrowany w nim Klient może śledzić online etap na jakim jest w danym momencie jego rozliczenie.

Przyjazne procedury
Formalności ograniczyliśmy do minimum. Klient wypełnia krótki formularz, po czym na jego e-mail przychodzą niezbędne dokumenty z uzupełnionymi danymi. Wystarczy je wydrukować, podpisać się i wysłać pocztą lub e-mailem.

Gwarancja najniższej ceny
Płatność po wykonaniu usługi. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Stałych Klientów honorujemy licznymi zniżkami i rabatami.

Wiarygodność to podstawa
Liczne uzyskane przez nas pozwolenia oraz certyfikaty są dla naszych Klientów gwarancją wiarygodności i profesjonalizmu.

Opinie zadowolonych klientów

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Inne polecane biura

Dowiedz się więcej

WOEM