Czy rozliczanie się z podatku z Holandii w Goleniowie jest obowiązkowe?

Owszem, rozliczenie podatkowe w Holandii jest obowiązkowe w określonych sytuacjach. Dotyczy także osób, które nie mają stałego miejsca zamieszkania w Holandii, ale zarabiają tam legalnie i spełniają jeden z poniższych warunków:

  • otrzymają wezwanie do rozliczenia od holenderskiego urzędu skarbowego (Belastingdienst),
  • oczekują zwrotu podatku z Holandii, który przekracza 15 euro,
  • muszą dopłacić do podatku sumę wynoszącą 46 euro lub więcej.
1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jak szybko uzyskać zwrot podatku z Holandii w Goleniowie?

Zastanawiasz się, jak przyspieszyć zwrot podatku z Holandii? Aby uniknąć zbędnych opóźnień, kluczowe jest dokładne wypełnienie danych. Należy pamiętać, że ewentualne błędy mogą wymagać złożenia korekty deklaracji, co znacząco przedłuża proces otrzymywania zwrotu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu zeznania podatkowego, zapoznaj się z naszym rankingiem najlepszych biur rachunkowych specjalizujących się w rozliczeniach podatków zagranicznych. Zachęcamy do skorzystania z ich usług!