Ile wynosi zwrot podatku z Holandii w Zalewie?

Czynniki wpływające na wielkość zwrotu podatku z Holandii w Zalewie obejmują zarobki, stosowane progi podatkowe oraz dostępne ulgi podatkowe. Osoby o statusie rezydenta podatkowego w Holandii mogą spodziewać się wyższych zwrotów, ponieważ mają możliwość skorzystania z różnorodnych odliczeń oraz opcji złożenia wspólnego zeznania podatkowego z partnerem, co może zwiększyć łączną kwotę do zwrotu.

Najlepszym sposobem, aby poznać przybliżoną kwotę, jest skorzystanie z usług profesjonalnego biura rozliczeń zagranicznych bądź też użycie kalkulatora podatkowego.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile trzeba czekać na zwrot podatku z Holandii w Zalewie?

Przewidywany okres oczekiwania na zwrot podatkowy z Holandii oscyluje między 3 a 12 miesiącami. Należy jednak podkreślić, że oczekiwanie na zwrot nadpłaconego podatku z Holandii rzadko kiedy wydłuża się do roku – zazwyczaj proces ten trwa tylko kilka miesięcy.

Jeżeli zależy Ci na szybkim załatwieniu wszystkich formalności i odzyskaniu zwrotu, warto zwrócić się do profesjonalnych doradców. Szukasz firmy godnej polecenia? Sprawdź nasz ranking najlepszych biur podatkowych.