Jak uzyskać zwrot podatku z Holandii i Niemiec w Trzebnicy?

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec dla mieszkańców Trzebnicy zależy od indywidualnych okoliczności i sytuacji podatkowej danej osoby. Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii, mieszkańcy Trzebnicy powinni skontaktować się z holenderskim urzędem skarbowym (Belastingdienst) lub skorzystać z usług firm specjalizujących się w zwrotach podatkowych z zagranicy. W przypadku Niemiec można skontaktować się z niemieckim urzędem skarbowym (Finanzamt) lub również skorzystać z pomocy firm oferującym swoje usługi w Trzebnicy.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec Trzebnica – ile się czeka?

Czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii i Niemiec w Trzebnicy może się różnić w zależności od indywidualnych czynników. Przyjęło się, że w przypadku Holandii, średni czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi około 3-6 miesięcy od momentu złożenia deklaracji podatkowej. W Niemczech czas oczekiwania może być nieco dłuższy i wynosić od 4 do 8 miesięcy.