Zwrot podatku z Holandii w Szczucinie – do kiedy trzeba rozliczyć się z urzędem?

Podatnicy posiadający meldunek mają czas na złożenie deklaracji do 1 maja, natomiast osoby niezameldowane muszą to zrobić najpóźniej do 1 lipca.

Kartę podatkową (Jaaropgave) potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii otrzymamy w Marcu – już wtedy można składać deklarację, jeżeli zależy nam na szybkim zwrocie.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jak najszybciej uzyskać zwrot podatku z Holandii w Szczucinie?

Jak przyspieszyć zwrot podatku z Holandii? W teorii nie ma możliwości wpłynięcia na czas rozpatrywania naszej deklaracji przez urząd, w praktyce jednak pewne działania mogą pomóc nam w odzyskaniu pieniędzy trochę szybciej. Przede wszystkim należy złożyć deklarację w wyznaczonym terminie – im szybciej, tym lepiej. Trzeba formularz także dokładnie sprawdzić przed wysłaniem – ewentualne błędy znacznie wydłużają proces.

Najlepiej jednak skorzystać z usług profesjonalistów – na naszej stronie znajdziesz firmy, które pomogą Ci załatwić zwrot podatku z Holandii w Szczucinie bardzo szybko i sprawnie.