Jak rozliczyć się z podatku z Holandii w Krośnie?

Najłatwiej będzie zgłosić się po pomoc do biura rachunkowego. Należy pamiętać, aby wcześniej przygotować niezbędne dokumenty. Do złożenia deklaracji w Belastingdienst (holenderski urząd skarbowy) potrzebna Ci będzie przede wszystkim karta podatkowa Jaaropgave – tam znajdują się wszystkie ważne informacje o Twoim dochodzie.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile wynosi zwrot podatku z Holandii?

Warto przygotować także zaświadczenie o dochodach z polskiego urzędu skarbowego oraz informacje o okresie zatrudnienia w Holandii. W celu uzyskania ulg podatkowych może być konieczne przedstawienie również innych dokumentów (m.in. akta małżeństwa, akt urodzenia dziecka).

Co ma wpływ na wysokość zwrotu podatku z Holandii? To ile pieniędzy możemy odzyskać, zależy głównie od wysokości uzyskanego  dochodów, stawki podatkowej, a także przysługujących ulg.