Do kiedy trzeba się rozliczyć z niemieckiego podatku w Wieleniu?

Osoby zobowiązane do płacenia podatków w Niemczech mają obowiązek przekazania swojego zeznania podatkowego do urzędu skarbowego (Finanzamt) nie później niż 31 lipca. Ten termin jest stały od długiego czasu i jest dobrze znany osobom pracującym w Niemczech.

Należy podkreślić, że pewna grupa pracujących w Niemczech wybiera opcję skorzystania z usług doradcy podatkowego do pomocy przy składaniu zeznania rocznego. Dla tych osób przewidziano odmienny termin, który upływa 28 lutego 2024 roku.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jak przyspieszyć Zwrot podatku z Niemiec w Wieleniu?

Zwykle okres oczekiwania na środki trwa od 3 do 6 miesięcy. Optymalnym i niezawodnym sposobem na przyspieszenie procesu uzyskania zwrotu podatku z Niemiec jest złożenie deklaracji podatkowej do Finanzamt, niemieckiego urzędu skarbowego, w wyznaczonym czasie. Dokładne przestrzeganie terminów pozwala na szybsze rozpatrzenie Twojego wniosku przez urzędników, co przekłada się na wcześniejsze przelanie zwrotu na Twoje konto bankowe.