Ile wyniesie Twój zwrot podatku z Holandii w Płocku?

Trudno jest dokładnie określić kwotę zwrotu podatku z Holandii, gdyż zależy ona od wielu czynników. Najistotniejsza jest wysokość uzyskanego dochodu, ale na ostateczną sumę wpływ mogą mieć różne ulgi i odliczenia. Aby dowiedzieć się, ile możesz odzyskać, najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego biura podatkowego świadczącego swoje usługi w Płocku – doświadczeni eksperci przeprowadzą za Ciebie odpowiednie kalkulacje.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Jakie rodzaje ulg można wykorzystać przy rozliczeniu podatku z Holandii w Płocku?

Osoby pracujące legalnie w Holandii mają możliwość skorzystania z różnorodnych ulg podatkowych. Do najczęściej stosowanych należą ogólna ulga podatkowa Algemene heffingskorting, ulga pracownicza Arbeidskorting oraz ulga podatkowa na dziecko Inkomensafhankelijke Combinatiekorting.

Nie wiesz jakie ulgi podatkowe Ci przysługują? Zgłoś się do biura podatkowego w Płocku!