Ile czeka się na zwrot podatku z Holandii w Białymstoku?

Zwykle oczekiwanie na zwrot podatku z Holandii może trwać od 3 do 12 miesięcy. Dla podatków za rok 2023, pierwsze wypłaty zwrotów przewiduje się około końca maja 2024. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku zwrotu nadpłaconego podatku w Holandii, okres oczekiwania rzadko przekracza rok – często proces ten zajmuje kilka miesięcy, zazwyczaj między 3 a 4.

1

Podatki Meritum

Rated 4.7 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile czeka się na zwrot podatku z Niemiec w Białymstoku?

Czas oczekiwania na zwrot podatku z Niemiec dla mieszkańców Białegostoku również może różnić się w zależności od wielu czynników. Zwykle proces ten trwa od kilku miesięcy do około roku. Większość wniosków o zwrot podatku jest rozpatrywana i realizowana w ciągu kilku miesięcy po ich złożeniu, jednak w niektórych przypadkach może to zająć dłużej, zwłaszcza gdy wymagane są dodatkowe informacje lub w przypadku złożonych sytuacji podatkowych.

Jeżeli chcesz w szybki sposób załatwić wszystkie formalności z zagranicznymi urzędami to skorzystaj z jednego z biur podatkowych oferujących swoje usługi w Białymstoku!