Rozliczenie podatku w Holandii w Jaworze – czy jest obowiązkowe?

Wiele osób wyjeżdżających do pracy za granicą zastanawia się, czy rozliczanie się z podatku w Holandii jest obowiązkowe? Prawdopodobnie szybko się to wyjaśni, ponieważ holenderski urząd skarbowy wysyła wezwanie do rozliczenia podatku (Aangiftebrief). Nawet jeśli nie otrzymamy listu, to musimy złożyć deklarację jeśli zwrot przekracza 15 euro lub musimy dopłacić więcej niż 46 euro.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Rated 1 out of 5

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Rated 5 out of 5

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Ile się czeka na zwrot podatku w Jaworze?

Zwrot podatku z Holandii wpływa na nasze konto zazwyczaj po 3 miesiącach. W wielu przypadkach cały proces może się jednak znacznie przeciągnąć – szczególnie jeżeli dostarczymy błędnie uzupełnioną deklarację.

Czy można przyspieszyć zwrot podatku z Holandii? Jeżeli zależy Ci na czasie, zwróć się do biura rachunkowego – dostaniesz gwarancję, że szybko zostanie prawidłowo rozliczone.