Ile trzeba czekać na zwrot podatków z Niemiec i Holandii w Mrągowie?

Długość okresu oczekiwania na zwrot podatkowy z Niemiec w Rzeszowie jest zależna głównie od czasu złożenia deklaracji podatkowej oraz od dokładności danych w formularzu. Średnio, proces ten trwa od 3 do 6 miesięcy.

A jak prezentuje się sytuacja ze zwrotem podatku z Holandii? Belastingdienst, holenderski urząd podatkowy, zwykle dokonuje zwrotu w okresie od 3 do 12 miesięcy.

1

Podatki Meritum

Rated 4.8 out of 5

Biuro istnieje od 2009 roku i posiada ponad 900 zweryfikowanych opinii w Google i Facebook. Firma obsługuje Klientów w 183 punktach obsługi w całej Polsce.

Węgierska 31, 33-300 Nowy Sącz
2

Holandia.org

Rated 4.9 out of 5

Holandia.org jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

holandia.org Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 33/III 44-100 Gliwice
3

Megatax.com

Rated 4.8 out of 5

Warszawska spółka Megatax istnieje od 2014 roku. Średnia z opinii Google to 4,9.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/99, 03-984 Warszawa
4

Fenixtax

Fenixtax założony został w roku 2003. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm. Średnia z opinii w Google to 4,6 na 5 gwiazdek. Firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych z Holandii i Niemiec.

Żywiecka 155a Bielsko Biała
5

Tax-Pol

Działalność w zakresie zwrotu podatków firma rozpoczęła w 2001 roku. Tax-Pol rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności.

Wałbrzyska 6 52-314 Wrocław

Rozliczenie podatków z Holandii i Niemiec w Mrągowie

Osoby pracujące poza granicami Polski muszą pamiętać o konieczności rozliczenia się również z polskim fiskusem, jeżeli nadal są polskimi rezydentami podatkowymi. Niezadeklarowanie zagranicznych dochodów może skutkować nałożeniem wysokich kar finansowych przez urząd skarbowy, gdyż te dochody są brane pod uwagę przy ustalaniu stawki podatkowej dla dochodów krajowych. Aby poprawnie dopełnić wszystkich obowiązków podatkowych w Mrągowie, warto skorzystać z usług profesjonalnego biura podatkowego.