5/5 - (1)

Jak sprawdzić ile mam zwrotu podatku z Czech?

Jak sprawdzić ile mam zwrotu podatku z Czech?

Chcesz wiedzieć, ile należy Ci się zwrotu podatku z Czech? Musisz rozliczyć swoje dochody z tego kraju z tamtejszym urzędem skarbowym. Zrobisz to, korzystając z otrzymanej od pracodawcy karty podatkowej potvrzení – odpowiednika polskiego PIT-11.

Warto mieć na uwadze, że system podatkowy w Czechach obfituje w liczne ulgi i odliczenia – powinniśmy o nich pamiętać podczas wypełniania formularza. Gotową deklarację wraz z niezbędnymi dokumentami należy dostarczyć najpóźniej do 31 marca lub do 30 czerwca, jeśli korzystamy z usług doradców podatkowych.

Najłatwiejszą opcją będzie właśnie skorzystanie z usług biura podatkowego. Specjaliści pomogą Ci w szybki i skuteczny sposób obliczyć zwrot podatku z Czech, biorąc pod uwagę dostępne ulgi i odliczenia – wszystko załatwisz online bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie znajdziesz ranking najlepszych biur rachunkowych w Polsce – wybraliśmy firmy, które od wielu lat pomagają Polakom w rozliczeniach zagranicznych i kontaktach z urzędami, zbierając przy tym najlepsze opinie od klientów.

Zobacz podobne

Przeczytaj również naszego bloga

WOEM