5/5 - (1)

Ile kosztuje rozliczenie podatku z Holandii?

Ile kosztuje rozliczenie podatku z Holandii?

Samodzielne przygotowanie deklaracji podatkowej do Belastingdienst (holenderskiego urzędu skarbowego) nie jest płatne. Wypełnianie zeznania bywa jednak uciążliwe (głównie przez barierę językową, a także nieznajomość ciągle zmieniających się przepisów), dlatego coraz większa liczba osób chcąc rozliczyć się z urzędem, sięga po pomoc profesjonalnych biur rozliczeń zagranicznych.

Usługi takich firm są już płatne, choć warto wiedzieć, że oferta takich przedsiębiorstw wcale nie jest wygórowana. Ile więc kosztuje rozliczenie podatku z Holandii z pomocą biura? Średnio koszt takiej usługi oscyluje w granicach 150-200 zł – choć warto mieć na uwadze, że wszystko zależy od cennika danej firmy, a także indywidualnej sytuacji podatnika (bardziej skomplikowane sprawy mogą podnieść całkowity koszt).

Jeśli interesuję Cię taka forma rozliczania podatku, skorzystaj z naszego rankingu najlepszych biur rachunkowych w Polsce i zapoznaj się z ich ofertą. Przekonaj się, że takie usługi nie oznaczają dużego wydatkuzwrot podatku z Holandii, jaki możesz z nimi osiągnąć, jest o wiele wyższy, stąd też współpraca z biurem w tych czasach jest naprawdę opłacalna.

Zobacz podobne

Przeczytaj również naszego bloga

WOEM